Проф. Костадин Ангелов: Гласувах за по-добра и по-здрава България

Проф. Костадин Ангелов: Гласувах за по-добра и по-здрава България
19.04.2026 14:14

Гласувах за една по-добра и по-здрава България. Това каза минути, след като упражни правото си на вот във Велико Търново водачът на листата на ГЕРБ – СДС за областта проф. Костадин Ангелов. Той гласува с хартиена бюлетина.

" Гласувах за сигурност и предвидимост за всяко българско семейство. И най-важното – гласувах за това Велико Търново да диша чист въздух. Да реализираме големите инвестиционни проекти. Да решим проблемите с безводието в селата. Това се постига със стабилност, опит и много работа. Гласувайте!“, призова проф. Ангелов.

Допълни и, че е важно да изберем управляващи, които са професионалисти в своите сфери и имат опит.

Източник: novinite.bg

България
Подобни  

Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни

22.06.2026 21:10    

„Бих желал да сме свършили много повече работа в Народното с

Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение

Хубаво е Олег Невзоров да разкаже кой създаде у него впечатлението, че в нашата държава може да направи неща, които нямат нищо общо със закона. Пос

Йотова ще награди най-успешните участници в "Спортувай с президента"

Във вторник, на международния ден на Олимпизма, президентът Илияна Йотова ще награди учениците с най-добри резултати на "Президентския тест" от ини

Съдът вписа „Прогресивна България" /ПБ/ в регистъра на политическите партии

Софийският градски съд реши, че вписва в регистъра на политическите партии „Прогресивна България“. От приетите и посочени докум