Ужас в София: Кола се вряза в метростанция „Бели Дунав“, шофьорът загина

Ужас в София: Кола се вряза в метростанция „Бели Дунав“, шофьорът загина
29.04.2026 19:21
ФБ група/Надежда - моят квартал

Кървав инцидент разтърси столицата! 68-годишен мъж намери смъртта си, след като по неизяснени до момента причини се заби с автомобила си входа на метростанция „Бели Дунав“.

Ударът е бил фатален и шофьорът е издъхнал на секундата. Районът веднага е отцепен от екипи на СДВР, които разследват кървавата трагедия.

Все още не е ясно дали на мъжа му е прилошало, или става въпрос за техническа неизправност.

Източник: novinite.bg

България
Подобни  

Николай Денков: В „Прогресивна България“ има хаос, който е крайно време някой да подреди

„Прави ми впечатление, че от цялата дискусия изчезна едно изречение, което беше първо в един пост на премиера Радев по време на кампанията. И

DARA се оттегли от фестивал в Баку заради участие в него на руски изпълнители

Победителката от „Евровизия“ DARA вече няма да участва в музикалния фестивал Dream Fest, който ще се проведе на 23 юли в Баку, Азербайджан. Решение

След среща на Демерджиев с представител на САЩ: Визите за българските граждани в САЩ остават

Визите за българските граждани в САЩ остават. Това стана ясно след среща между вътрешния министър Иван Демерджиев и заместник-подсекретаря по страт