Обрат с две от тризначките Вяра и Надежда: Искаме пак в Англия

Обрат с две от тризначките Вяра и Надежда: Искаме пак в Англия
08.05.2026 15:15

Популярните от риалити формати сестри Вяра и Надежда Станчеви предизвикаха вълна от негативни реакции, след като публикуваха ново видео в ТикТок с молба да се върнат в Лондон. Само месец след като бяха прибрани у нас заради мизерните условия на живот в Англия, двете сестри отново поискаха да напуснат страната.

Във видео Надежда заявява, че не се чувства добре и умолява последователите си за съдействие, за да замине отново за Великобритания, докато сестра ѝ Вяра я подкрепя, видя Plovdiv24.bg.

Реакция в социалните мрежи Постъпката им разгневи мнозина, тъй като доскоро двете призоваваха за финансова помощ, за да се спасят от просешкия живот в Лондон. Припомняме, че преди години Мартин Карбовски им съдейства да се завърнат в родината, но малко след това те избраха отново живота на улицата в чужбина. Преди два месеца ситуацията ескалира с кадри, на които сестрите крещят под прозорците на принц Уилям в лошо състояние и с нечленоразделна реч.

Любов от тризначкитеДокато Вяра и Надежда продължават да живеят в апартамента на майка си в Благоевград в нестабилно състояние, третата сестра Любов е коренно различна. Тя спечели наградата в "Биг Брадър" преди 20 години и в момента води охолен живот в Лондон със съпруга и дъщеря си.

Източник: novinite.bg

България
Подобни  

Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"

24.06.2026 22:54    

А управляващите днес от “Прогресивна Българи

ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика

ДПС Е В ОТЛИЧНО ПОЛИТИЧЕСКО ЗДРАВЕ И ОСТАВА НЕЗАОБИКОЛИМ ФАКТОР В БЪЛГАРСКАТА ПОЛИТИКА Олигархичните медии, свързани с кръга “Капит

Васил Велев: Този бюджет е по-реалистичен, стъпва се на здрава основа

Проектобюджетът на правителството поставя началото на „финансово вразумяване“, но мерките в него не са достатъчно амбициозни. Това коментира в пред

12-годишна пропадна в шахта в София

12-годишно момиче падна в шахта в района на комплекс „Червено знаме“ в София. Сигналът за инцидента е подаден малко преди 18 часа, след което на мя