Кола се вряза в дентален кабинет в София

Кола се вряза в дентален кабинет в София
26.06.2026 10:29

Автомобил се вряза в дентален кабинет в София.

Инцидентът е станал вчера (25 юни) на ул. "Горски пътник".

По данни на собствениците на клиниката няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите.

От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.

"Най-важното е, че няма пострадали и всички са добре. За това сме безкрайно благодарни! В такива моменти човек осъзнава колко ценни са хората около него. Благодарим от сърце на целия екип, на близките, приятелите и съседите, които подадоха ръка и ни помогнаха да се справим със ситуацията", посочват от клиниката.

Източник: novinite.bg

България
Подобни  

НСИ: Болести на кръвообращението причиняват най-много смъртни случаи

26.06.2026 12:49    

Болестите на органите на кръвообращението остават водещата причина

Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си

Преди заседанието на Светия Синод патриарх Даниил коментира намерението на премиера Румен Радев да бъдат свалени санкциите срещу руския патриарх Ки

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии

Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии. Точката беше беше включена в дневния ред в началото на пленарното заседан

Божидар Божанов, ДБ: Във Варна организирана престъпна група е завзела общински и държавни имоти

Във Варна организирана престъпна група е използвала фалшиви нотариални актове, за да завземе множество общински и държавни имоти, каза Божи